Katalogerna


HEM | PRODUKTER | BROSCHYRER | LADDA HEM | CERTIFIKAT | NEWS
FÖRETAGET | KUNDER | OFFERTSERVICE | KONTAKTA OSS | GLOBAL LOCATORROTORK GRUPPEN


Rotork Sweden AB

Remote Control Varumärke
 

FÖRETAGET
AFFÄRSIDÉ
VERKSAMHETSPOLICY
FÖRSÄLJNING
REACH STATEMENT
 
 
 
 
Rotork Sweden AB
 

Postadress
Box 80
791 22 Falun

Leveransadress
Kontrollvägen 15
791 45 Falun


Tel:  +46 (0)23-587 00
Fax: +46 (0)23-587 45
Org. Nr. 556061-3670

Kontorstider:
08.00 - 12.00, 12.50 - 16.30.


Information
E-post: falun.info@rotork.com

Försäljningsavdelningen
E-post: falun.sales@rotork.com
 

Bergman Robin
Försäljning Supportgrupp
E-post: robin.bergman@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 11
Mobil: +46 (0)70-572 27 61

 

Boström Jessica
Reception
E-post: jessica.bostrom@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 00

Bäckman Åke
General Manager
E-post: ake.backman@rotork.com
Tel:+46 (0)23-587 01  Mobil: +46(0)70-640 45 94

Dahlberg Gustav
Försäljning Supportgrupp
E-post: gustav.dahlberg@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 08
 Mobil: +46(0)70-594 01 84

Ek Torbjörn
Distribution
E-post: torbjorn.ek@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 05  Mobil: +46(0)70-581 11 25

Eriksson Micael
Försäljning Supportgrupp
E-post: micael.eriksson@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 3
5 Mobil: +46 (0)70-381 77 35

Forsling Pelle
Försäljning Sverige
E-post: pelle.forsling@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 42
Mobil: +46 (0)70-602 16 17

Forsman Anders
Ventilmontage
E-post: anders.forsman@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 19

Groth Sten-Olof
Konstruktion & Servicekoordinator
E-post: sten-olof.groth@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 28

Groth Villy
Säljkontorschef / Försäljning Export & Produktansvarig RCEL
E-post: villy.groth@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 55  Mobil: +46(0)70-592 43 55

Hedman Anna
Inköpare
E-post:
anna.hedman@rotork.com
Tel: +46(0)23-587 17

Jacobs Arjan
Försäljning Export
E-post: arjan.jacobs@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 57  Mobil: +46(0)70-594 91 07

Jansson Elisabeth
Ekonomiassistent
E-post:
elisabeth.jansson@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 07

Kalrot Mikael
Konstruktion
E-post: mikael.kalrot@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 51

Knutsson Mats
Planering
E-post:
mats.knutsson@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 18

Lindström Eva-Lena
Ekonomichef
E-post: eva-lena.lindstrom@rotork.com
Tel:+46 (0)23-587 36  Mobil: +46(0)70-398 25 89

Ljungberg Karl
Försäljning Supportgrupp
E-post: karl.ljungberg@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 34  Mobil: +46 (0)70-594 01 74
 

Park Carl
Försäljning Sverige (Söder)
E-post: carl.park@rotork.com
Mobil: +46(0)70-5940411

Potsjepko Dmitrij
Konstruktion
E-post: dmitrij.potsjepko@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 10
 

Rönning Johann
Försäljning Supportgrupp
E-post:johann.ronning@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 33
  Mobil: +46 (0)70-594 98 58

Siden Kersti
Ekonomiassistent
E-post: kersti.siden@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 41

Sköns Eva
Konstruktion
E-post: eva.skons@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 27

Stadig Per
IT-ansvarig
E-post: per.stadig@rotork.com

Tel:+46(0)23-587
15  Mobil: +46(0)70-594 91 81

Stadig Ulf
Försäljning Supportgrupp
E-post: ulf.stadig@rotork.com

Tel:+46(0)23-587 43  Mobil: +46(0)70-608 90 22

Strömer Fredrik
Konstruktion
E-post: fredrik.stromer@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 58

Wessman Jari
Inköpschef
E-post: jari.wessman@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 14  Mobil: +46(0)70-299 87 08

Westin Håkan
Försäljning Export
E-post: hakan.westin@rotork.com
Tel:+46(0)23-587 56  Mobil: +46(0)70-536 28 98



 


Rotork Sweden AB
 Postadress: P.O. Box 80, SE-791 22 Falun, Sweden
Leveransadress: Kontrollvägen 15, SE-791 45 Falun, Sweden
Tel: +46 (0)23 587 00  ▪  Fax: +46 (0)23 587 45
www.rotork.com ▪  falun.info@rotork.com
 

© 2015 Rotork Sweden. This website uses cookies.
The Remote Control product logo is a registered trademark of Rotork Sweden AB.
Rotork Sweden AB is a part of Rotork Fluid Systems.